Butterfly iQ+ için aşağıdaki özellikler ülkenizde kullanılabilir:

Tekrar oynat

Temel görüntüleme.

20+ optimize edilmiş klinik ön ayar

B-Modu

B (parlaklık) modu, ultrasonda gri ölçekli görüntülemeyi kullanır ve ilgili organların ve dokuların değişken parlaklığa sahip noktalar olarak tasvir edildiği iki boyutlu bir görüntü oluşturur.

Renkli Doppler

Renkli Doppler, Doppler seslerini kan damarının görüntüsünün üzerine bindirilmiş renklere dönüştürmek için standart ultrason yöntemlerini kullanır. Bu renkler, hemodinamik davranışın nitel parametrelerini ve damar boyunca kan akışının yönünü temsil eder.

Tekrar oynat

Depolama.

Sınırsız güvenli depolama

Tüm çalışmalarınızı tek bir yerde tarayın, yükleyin ve saklayın. Güvenli Butterfly Cloud’u kullanarak telefonunuzdan veya tabletinizden istediğiniz zaman hasta çalışmalarına erişin.

Tekrar oynat

Tanı Araçları.

M-Modu

M Modu veya Hareket Modu, genellikle kardiyak ve fetal kardiyak görüntülemede hareketli vücut parçalarını analiz etmek için kullanılan tek boyutlu görüntüyü gösterir.

Atımlı Dalga Doppler

Atımlı dalga Doppler (PW Doppler), kısa ultrason atımları gönderir ve atımlar arasında yansıyan ses dalgalarını analiz eder. Akış hızı sinyallerini kaydetmek için kullanılır.

Otomatik Mesane Hacmi Hesaplaması

Saniyeler içinde 3D görselleştirmelerle otomatik mesane hacmi hesaplamaları.

Etiketleme protokolleri

Butterfly Protokolleri, kullanıcının ilgili ön ayarlarla aşağıdaki yaygın muayenelerde uygun görünümlerin taramalarını kolayca etiketlemelerine olanak verir: Lung, Aorta, Cardiac, eFAST ve DVT.

Prosedür Araçları.

Needle Viz™

Needle Viz (düzlem içi), normal B-modunun üzerinde 30-45 derecelik açıyla yerleştirilen iğnelerin görselleştirilmesi için optimize edilmiş, B-modu görüntüsünün üzerine binen bir araçtır.

Biplane Imaging™¹

Çift görüntüleme modu; vasküler erişim, sinir blokları ve muskuloskeletal enjeksiyonlar gibi karmaşık düzlem içi prosedürleri yüksek hassasiyet ve kontrolle gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?
Özel temsilciniz size yardımcı olmaya hazır.

Ülke sayfanızdan ayrılıyorsunuz.

ABD web sitesinde görüntülenen bazı özellikler ülkenizde kullanılamayabilir.