W przypadku systemu Butterfly iQ+ w Twoim kraju są dostępne następujące funkcje:

Potwórz

Obrazowanie podstawowe.

Ponad 20 zoptymalizowanych ustawień klinicznych

Tryb B

W przypadku obrazowania ultradźwiękowego w trybie B (jasność) wykorzystywana jest skala szarości. W efekcie powstaje dwuwymiarowy obraz, na którym analizowane narządy i tkanki są przedstawione jako punkty o zmiennej jasności.

Color Doppler (Kolorowy Doppler)

W trybie kolorowego Dopplera wykorzystywane są standardowe metody ultradźwiękowe. Dźwięki Dopplera są przekształcane na kolory i nakładane na obraz naczynia krwionośnego. Kolory te odzwierciedlają jakościowe parametry zachowania hemodynamicznego i kierunku przepływu krwi przez naczynie.

Potwórz

Przechowywanie.

Nielimitowana i bezpieczna przestrzeń

Skanuj, przesyłaj i przechowuj wszystkie badania w jednym miejscu. Uzyskaj dostęp do badań pacjentów z telefonu lub tabletu w dowolnym momencie, korzystając z bezpiecznej chmury Butterfly.

Potwórz

Potwórz

Narzędzia diagnostyczne.

New

Doppler fali pulsacyjnej

Doppler fali pulsacyjnej (PWD) wysyła krótkie impulsy ultradźwiękowe i analizuje odbite fale dźwiękowe pomiędzy impulsami. Pozwala to w sposób graficzny przedstawić pomiary prędkości przepływu krwi w czasie.

Tryb M

W trybie M-Mode lub trybie ruchu wyświetlany jest obraz jednowymiarowy, który jest używany do analizy ruchomych części ciała przede wszystkim w obrazowaniu serca i serca płodu.

Obliczenia położnicze i dźwięki bicia serca płodu

Narzędzia umożliwiające obliczanie biometrii płodu, wskaźnik AFI i wiele więcej.

Automatyczne obliczanie objętości pęcherza

Automatyczny pomiar objętości pęcherza z wizualizacją 3D w zaledwie kilka sekund.

Automatyczna frakcja wyrzutowa

Narzędzie do obliczania frakcji wyrzutowej metodą Simpsona pozwala oszacować frakcję wyrzutową (EF) lewej komory serca podczas przeprowadzania badania USG serca w projekcji koniuszkowej czterojamowej. System Butterfly wykorzystuje jednopłaszczyznową metodę Simpsona do obliczania frakcji wyrzutowej (EF).

Narzędzia do zabiegów.

Needle Viz™

Narzędzie Needle Viz (w płaszczyźnie) pozwala nałożyć obraz w trybie B zoptymalizowany pod kątem wizualizacji igieł wprowadzonych pod kątem 30-45 stopni na powierzchni zwykłego trybu B.

Obrazowanie dwupłaszczyznowe Biplane Imaging™¹

Tryb obrazowania podwójnego umożliwia precyzyjne i kontrolowane wykonywanie skomplikowanych zabiegów w płaszczyźnie, takich jak dostęp naczyniowy, blokady nerwów i zastrzyki do układu mięśniowo-szkieletowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Twój wyznaczony przedstawiciel chętnie Ci pomoże.

Śledź nas:

Opuszczasz stronę swojego kraju.

Niektóre funkcje wyświetlane w amerykańskiej witrynie internetowej mogą być niedostępne w Twoim kraju.